Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Genç Girişimcilere Destek

Yılda 1000 Öğrenci Mezuniyeti
Yıl içerisinde minimum 1000 öğrenci mezuniyeti garantisi.
Düşük Yatırım Maliyeti
Düşük maliyetle Foto Life Akademi yetkili kurs merkezleri arasına katılabilirsiniz.
Her Semtte 1 Kurs Merkezi
Semtinizin öğrenci potansiyelini başka kurslarla paylaşmayacaksınız.
Çağrı Merkezi Desteği
Güler yüzlü çağrı merkezi personellerimizle öğrenci karşılama desteği.
Reklam ve Tanıtım Desteği
Sektörel web sitelerimizle kurs merkezinizin tanıtımı ve sosyal medya çalışmaları.

Genç Girişimcilerin Yanındayız!

İşinizi Kurarken Destek Oluyoruz!

Üniversiteden yeni mezun oldunuz ya da mevcut işinizden sıkıldınız ve yeni bir iş mi arıyorsunuz? Fotoğrafçılık kursu açmak mı istiyorsunuz? Foto Life Akademi her koşulda yanınızda! Türkiye’nin en büyük fotoğrafçılık kursunun yetkili eğitim merkezleri arasında yer alın, kariyer basamaklarını hızla çıkın!

Başvuru Yap

Sorularınız mı var? Hemen bizi arayın!

Siz Eğitim Verin, Biz Marka Bilinirliğinizi Yaratalım!

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu olarak sizlere bu büyük eğitim markasının bir ayağı olma fırsatı sunuyoruz!

15 yıllık eğitim sektörü deneyimimiz, gelenekselde bilinirliliğimiz ve dijitalde görünürlüğümüzle edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşıyoruz. Eğitim kurumuysanız ve markanızı büyütmek ya da bir girişime imza atmak istiyorsanız Foto Life Akademi’nin yetkili eğitim merkezleri arasında yer alabilir, daha fazla öğrenciye ulaşarak bilinirliğinizi ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Siz sadece eğitim vermeye odaklanın, marka inşasını bize bırakın! Adınızı Türkiye’nin en çok tercih edilen fotoğrafçılık kursları arasına yazdırıyoruz…

Danışmanlık Yapalım!

Oturmuş eğitim sistemimiz ve programlarımız, profesyonel süreç yönetimimiz ve deneyimimizle eğitim merkezinizi sağlam temeller üzerine kuruyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı köklü bir eğitim kurumu olarak kurs açma süreçlerinden eğitim programlarına, personel oryantasyonundan eğitim materyali teminine, mali süreçlerden sosyal aktivitelere kadar tüm süreçlerde danışmanlık yapıyor, akademinin bir ayağı olmanızı sağlıyoruz.

Foto Life Akademi’yi başarılı kılan şey; fotoğraf sevgisini ve tutkusunu gelecek nesillere aktarmak isteyen başarılı girişimcilerin ailemizin bir parçası olmasıdır. Gelin, siz de bu ayrıcalıktan yararlanın!

Birlikte Büyüyelim!

Türkiye genelinde eğitim veren yetkili merkezlerimiz arasında yer alın, daha çok öğrenciye ulaşarak kurumunuzu büyütün ya da yeni girişiminizle adınızdan söz ettirin!

Siz enerjinizi kurumunuza ayırın, biz geleneksel ve dijital platformlarda eksik kaldığınız reklam ve tanıtım çalışmalarını, bina iyileştirme ve MEB süreçlerini, personel oryantasyonunu halledelim! Eğitim sektöründe bilinen bir marka olmanın avantajını kullanarak kazancınızı kat be kat attırıyor, eğitim merkezinizi büyütüyoruz.

Yıllarca gönül verdiğimiz, eğitim alanındaki akademik birikimimiz, öğrencilerimizin her zaman artan güveni ile fotoğraf tutkunlarına hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Siz de bizimle büyümek ister misiniz?

İş Ortağı Yorumları

Aramıza Katıl

Eğitim sektöründe 15 yıllık deneyime sahip Foto Life Akademi ile çalışmanın avantajını yaşayın.

Öğrencilerine Ulaş

Daha fazla öğrenciye doğru zamanda ulaşın, rakiplerinizden farklı olarak gücünüzü arttırın.

Kazancını Arttır

Foto Life Akademi ile birlikte büyüyün, telefonunuz çalsın, öğrencileriniz sizi tercih etsin.

Referanslar – Kimlerle Çalışıyoruz?

Foto Life Akademi ile çalışan değerli çalışma partnerlerimiz… Siz de ailemizin bir parçası olun, birlikte büyüyelim, öğrenelim, öğretelim, gelişelim! En iyi fotoğrafçılık kursları ile bir arada olarak marka gücünüzü arttırın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, keyifli geziler ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen fotoğrafçılık kursu Fotolife Akademi ile tanışın!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan fotoğrafçılık programımız Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı olmakla birlikte amatörden profesyonele 38 farklı branşta eğitim vermekteyiz. Yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezileri, sosyal aktiviteler ve sanatsal organizasyonlarımızla Türkiye’nin en aktif fotoğrafçılık kursu olmaya devam ediyoruz.

Bugüne kadar binlerce kursiyer mezun eden, her birinin başarılı işlere imza atmasını sağlayan fotoğraf ailemiz her geçen gün büyüyor. Gelin, siz de ailemize katılın!

15
Yıllık Deneyim
6
Kurs Merkezi
%98
Öğrenci Memnuniyeti
12.800+
Mezun Öğrenci

Sıkça Sorulan Sorular

Her ilçede/semtte sadece bir fotoğrafçılık kursu ile anlaşma yapılır. Size rakip olacak ikinci bir eğitim kurumuyla anlaşılmaz. ( Bölgenizde sadece sizinle çalışılır. )

Foto Life Akademi franchise sistemine dahil olmak için yapmanız gereken franchise koordinatörlerimizle iletişime geçerek yetkili eğitim merkezi olma talebinizi iletmek. Koordinatörlerimiz sizleri ziyaret ederek franchise sistemimiz hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapacaklar.

Foto Life Akademi yetkili eğitim merkezi olmanız için MEB tarafından yayınlanan özel kurs açma yönetmeliklerine uygun bir kurum binasına sahip olmanız, eğitim kurumumuzca belirlenen standartları sağlamanız gerekmektedir. Bilgilendirme ve ön görüşme için lütfen bizi arayın.

İş Ortağı Yorumları

Bizimle İletişime Geçin!

Foto Life Akademi franchise sistemi hakkında bilgi almak, aramıza katılmak için formumuzu doldurun, danışmanlarımız sizi en kısa sürede arasın.

Siz de Foto Life Akademi ailesiyle çalışmanın avantajlarını hemen yaşamaya başlayın!

Formu Doldur
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30