Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Fotoğraf Gezileri

Yurt İçi ve Yurt Dışı Fotoğraf Turları – Türkiye’nin En Çok Gezen Kursu

Fotoğrafçılık kitaplardan öğrenilmez, sahaya iniyoruz! Bol bol fotoğraf çekiyor, yorumluyor, eleştiriyor ve kendimizi geliştiriyoruz! Türkiye’nin ve dünyanın en fotojenik kentlerinde; modele, ürünle, stüdyo ve açık alanlarda ışığı ve ekipmanlarımızı kullanmayı öğreniyor, çokça eğlenmeyi de ihmal etmiyoruz! Foto Life Akademi fotoğraf gezileri sizi bekliyor!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Fotograf Gezileri

Yurt İçi ve Yurt Dışı Lokasyonlar

Türkiye’nin ve dünyanın en güzel kentlerini, tarihin dokusunu, doğanın mucizelerini ve büyüleyici anları kadrajımızla ölümsüzleştiriyoruz!

Amatör ve profesyonel olarak fotoğraf çekmek isteyen öğrencilerimize, grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliği ile günübirlik veya konaklamalı yurtiçi ve yurtdışı fotoğraf gezileri hazırlıyoruz. Her ay İstanbul içi ücretsiz fotoğraf gezilerimiz veya ayda bir yurt içi ve yurt dışı fotoğraf turlarımız var!

İçinizdeki fotoğrafçının sahaya inmesine izin verin, fotoğraf çekme tutkunuzu sokaklarda yaşayın, kariyerinize sağlam adımlarla başlayın!

Bilgi Al

Eğlenceli ve Samimi Ortam

Sıkıcı ve katı eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; rafting gezileri, ustalarla fotoğraf seminerleri, film gösterimleri ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz.

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, keyifli geziler ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi ile tanışın!

Galeri
Fotograf Turlari 1
Fotograf Gezileri Istanbul

Uygulama ve Pratik İmkanı

Fotoğrafçılığı, teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan ders anlatımımızla öğretiyoruz.

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimizle teorik bilginin yanı sıra anlatılan konuları uygulamalı fotoğraf çekimleriyle pekiştirerek öğrenilenlerin kalıcı olmasını sağlıyoruz. Modelle, ürünle, ışıkla, lensle pratik yapıyor, kendimizi geliştiriyoruz.

Projeksiyondan anlatarak değil hayatın içinde fotoğraf eğitimi veriyoruz. Gelin, siz de yaşamın sıkıcı akışından uzaklaşarak kalbinizi, ruhunuzu, kadrajınızı hikayelere çevirin!

Gezi Takvimini Öğren

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Kursu Foto Life Akademi

Fotoğrafçılığı sahada öğreniyoruz! Fotoğraf tutkunu öğrencilerimiz için grup şirketimiz olan Tatil Home işbirliğiyle günübirlik veya konaklamalı yurtiçi ve yurtdışı fotoğraf gezileri düzenliyor, teorikte öğrendiklerimizi pratiğe aktarıyoruz. Hayatı, mutlu anları, çocukları, hayvanları, her şeyi fotoğraflıyoruz!

Yurt Ici Fotograf Gezileri

300+ Fotoğraf Gezisi

Türkiye’nin en çok gezen fotoğrafçılık kursu olarak bugüne kadar 300’den fazla fotoğraf gezisi organizasyonumuzu hayata geçirdik.

Fotoğraf Gezilerimize Katılın »
Yurt Disi Fotograf Gezileri

500+ Gezi Lokasyonu

Grup şirketimiz Tatil Home işbirliğiyle öğrencilerimize yurt içi ve yurt dışı 500’den fazla lokasyonda fotoğraf çekme ayrıcalığı tanıdık.

Tekniğinizi Geliştirin »
Ucretsiz Fotografcilik Gezileri

10000+ Fotoğraf Tutkunu

Sadece öğrencilerimize değil binlerce fotoğraf tutkununa Foto Life Akademi çekim gezilerine ve etkinliklerine katılma imkanı verdik.

Daha İyi Fotoğraflar Çekin »

Fotoğraf Gezilerimizi Kaçırmayın!

Teorik eğitimde kalmayın! Her ay düzenlediğimiz ücretsiz fotoğraf gezilerimize katılın, fotoğraf çekim tekniklerinizi ve bakış açınızı geliştirin. Foto Life Akademi Gezi Kulübü’ne üye olun, etkinliklerimizi takip edin!

Fotografcilik Gezileri

Türkiye’yi ve Dünyayı Geziyoruz!

En fotojenik kentlerde, kadrajımızı anlara çeviriyor, unutulmaz dostluklarla gezilerimizi pekiştiriyoruz!

Bilgi Al

Foto Life Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, eğitimlerimizi, çekim gezilerimizi, sergilerimizi, organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Foto Life Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesine siz de katılın! Foto Life Akademi’yi başarılı kılan şey; fotoğraf sevgisine ve tutkusuna kulak vermiş binlerce fotoğrafçının ailemizin bir parçası olmasıdır!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Ayrıcalıklı Bir Hobiniz Olsun!

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliği ile amatör ya da profesyonel olarak çekim yapmak isteyen fotoğraf tutkunu öğrencilerimizin katılabileceği yurt içi ve yurt dışı, günübirlik ve konaklamalı fotoğraf gezileri düzenliyoruz. Her ay İstanbul içi ücretsiz fotoğraf gezilerimiz ve ayda bir yurt içi ve yurt dışı fotoğraf turlarımız var. Türkiye’nin en aktif fotoğrafçılık kursu olarak farklı lokasyonlarda fotoğraf gezisi düzenleyerek öğrencilerimizin eğitimlerde öğrendiklerini pekiştirmelerini sağlıyor, fotoğraf çekme deneyimlerini arttırıyoruz.

Fotoğraf gezilerine gelirken rahat hareket edebileceğiniz, terletmeyen kıyafetler ve ayağınızı sıkmayacak, kaymayan spor ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Yaz mevsiminde güneşten korunmanızı sağlayacak gözlük, şapka vb. koruyucular ile yedek tişört ve güneş kremi getirmenizde fayda var. Kış mevsiminde ise kalın kazak ve pantolonlar, su geçirmeyen bot ve çizmeler giymeniz soğuktan korunmanızı ve rahat bir çekim yapmanızı sağlayacaktır. Ayrıca yanınıza yağmurluk, şemsiye ve yedek çorap gibi kıyafet ve malzemeler alabilirsiniz.

Evet. Eğitim programına dahil olan fotoğraf gezilerimiz ücretsizdir. Bunun dışında İstanbul içi ayda 2 defa fotoğraf gezisi, günübirlik veya konaklamalı yurtiçi ve yurtdışı fotoğraf turları düzenliyoruz. Gezinin yapılacağı şehre, gezinin süresine, ulaşım türüne, konaklamalı olup olmadığına bağlı olarak fotoğraf gezisi fiyatları belirlenmektedir. Fotoğraf gezi takvimi ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Düzenlediğimiz fotoğraf gezilerini internet sitemizde yer alan Duyurular ve Fotoğraf Gezileri sayfamızdan ya da sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Eğitim danışmanlarımıza ulaşarak fotoğraf gezileri ve yarışma takvimimizle ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

Online Fotografcilik Testi 19
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30