Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Kurumsal Eğitimler

Kurumsal Organizasyonlar İçin Doğru Adres!

Çalışanlarınızın motivasyonu ve enerjisi düşük mü? Birbirleriyle hiç konuşmuyorlar ya da anlaşamıyorlar mı? Foto Life Akademi sayesinde şirketinizin havası değişecek!

Daha verimli ve keyifli bir şirket ortamı yaratmak, takım çalışmasını ekibinize aşılamak, çalışanlarınızın firmanıza bağlılığını arttırmak ve ekip arkadaşlarıyla olan iletişimlerini kuvvetlendirmek için ihtiyacınız olan tek şey fotoğrafçılık eğitimi! Eğlenceli bir atmosferde kurumsal hayata kısa bir mola verebilir, çalışanlarınızın iş stresinden uzaklaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Çalışanlarına değer veren kurumlar, onların mutluluklarını öncelik sayarlar! Gelin, mutlu bir ekip yaratalım!

İş görüşmelerinde çalışanların %80’i firmalara ne kadar sosyal ve aktif olduklarını soruyor. Yeni bir işe başlayan çalışanların %55’i ise çalışma arkadaşlarıyla iletişim kuramadığı için ilk 1 ay içinde işi bırakıyor.

Hep İş Hep İş Nereye Kadar? Biraz Da Kendinize Vakit Ayırın!

Çalışanlarınızın gelişimine katkıda bulunmak, yeteneklerini keşfetmek, mesleki açıdan ilerlemelerine yardımcı olmak, şirket içi iletişimi artırmak istiyorsanız ihtiyacınız olan tek şey fotoğrafçılık kursu! Fotoğraf sanatının masalsı dünyasında iş stresinden kurtulacak, çalışma arkadaşlarınızı yakından tanıyacak ve çok eğleneceksiniz!

Kurumsal Egitimler

Samimi ve Verimli İş Ortamı

Sıkıcı ve stresli bir iş ortamı yerine samimi ve sıcak bir atmosfere ne dersiniz? Fotoğrafçılık eğitimlerimiz ofisinize renk katacak, çalışanlarınızın havası değişecek!

Çalışanlarınızı önemseyen bir firmaysanız, onları mutlu etmek ve aranızda bir aile bağı kurmak istiyorsanız fotoğraf sanatının eğlenceli büyüsüne siz de kapılın! Foto Life Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor! İşe kısa bir mola verin, birbirinizi yakından tanıyın!

Cevaplanması gereken mailleri, aranacak müşterileri bir kenara bırakın, Foto Life Akademi dünyasında tanışın, kaynaşın, bol bol eğlenin!

Eğitmenler

Yüksek Performans ve Üretkenlik

Fotoğrafçılık eğitimleriyle saklı yetenekler ortaya çıkıyor, üretken bir çalışma ortamı ve farkındalık yaratacak işlere imza atılıyor!

Asık suratlar, verimsiz işler, mutsuz müşteriler görmekten bıktınız mı? Foto Life Akademi olarak firmanıza özel hobi eğitimlerimizle çalışanlarınızın yeteneklerini keşfetmesini sağlıyor, yeni şeyler üretmenin verdiği hazla işlerinde yüksek performans göstermelerinin öncüsü oluyoruz. En gözde çalışanlar hobi eğitimlerimizden çıkıyor!

Hayatın içinden bir sanatla uğraşarak yeni bakış açıları kazanıyor, sanat etkinlikleriyle sıkıcı ve durağan bir iş yaşamından sıyrılıyoruz!

Eğitimler
Kurumsal Egitim
Kurumsal Fotografcilik Egitimi

Mutlu Çalışanlar ve Ekip Ruhu

Bir çalışanın firmasından bekleyeceği her şey için Foto Life yanınızda! İşini seven, mutlu çalışanlar görmek istiyorsanız hobi eğitimlerimizi değerlendirin…

İş dünyasına özel eğitimlerimizde çalışanların birbirini yakından tanıyacağı ve keyifli vakit geçirecekleri etkinlikler düzenliyor, fotoğraf gezilerine çıkıyor, resmiyetten uzak, dostça vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Ekip ruhu yaratarak ofiste daha uyumlu ve istekli şekilde çalışmalarına destek oluyoruz.

İş hayatının stresinden uzaklaşarak anları ve mutlulukları ölümsüzleştirmeyi öğreniyor, iş arkadaşlarımızla unutulmaz anlar geçiriyoruz!

Referanslar

Öğrenci Yorumları

Çalışanlarınızı Önemseyin!

Çalışanlarınızın işlerini severek yapmalarını, firmanıza aidiyet hissetmelerini ister misiniz?

Fotoğraf Sanatında Buluşun!

Fotoğrafın büyülü dünyasında hem kaynaşın hem de saklı yetenekleri ortaya çıkarın!

Motivasyonu ve Üretkenliği Arttırın!

Daha keyifli ve verimli bir çalışma ortamı yaratın, iş stresine ve kaygılara ara verin!

Değişime Ayak Uydurun! Ekibinizi ve Kendinizi Geliştirin, Fotoğrafçılığın Keyifli Atmosferinde Çalışanlarınızı Yakından Tanıyın!

Çalışmaya biraz ara vermek ister misiniz? Hem patronları hem de çalışanları iş stresinden uzaklaştıracak, çalışma arkadaşlarını yakından tanıyacakları, iş yerlerine bağlılıklarını arttıracak ve kendilerini keşfetmelerini sağlayacak fotoğraf eğitimlerinin tam zamanı! Çalışanlarının mutluluğunu düşünen firmalara özel kurumsal fotoğrafçılık eğitimleri ile daha az stres, daha mutlu çalışanlar!

Fotografcilik Kursu 30

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Çalışanlarınıza Değer Verin »
Sirketlere Ozel Egitimler

Farkındalık Kazanın!

Firmanıza ve çalışanlarınıza uygun fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, sıradan bir şirket olmaktan kurtulun, değişmeye başlayın!

Kişisel Gelişimlerini Destekleyin »
Sirketler Icin Hobi Egitimleri

Mutlu Bir Ortam Yaratın!

Eğlenceli geziler, sosyal etkinlikler ve sanat aktiviteleri sayesinde çalışanlarınızla kaynaşın, iş yerinde daha mutlu bir atmosfer yaratın!

Mesleklerine Katkıda Bulunun »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Foto Life Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, eğitimlerimizi, çekim gezilerimizi, sergilerimizi, organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Foto Life Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesine siz de katılın! Foto Life Akademi’yi başarılı kılan şey; fotoğraf sevgisine ve tutkusuna kulak vermiş binlerce fotoğrafçının ailemizin bir parçası olmasıdır!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sıkça Sorulan Sorular

7 haftalık Şirketlere Özel Hobi Fotoğrafçılık Kursu sonunda her öğrencimize kurum onaylı Katılım Sertifikası vermekteyiz. Ancak MEB Onaylı Fotoğrafçılık Sertifikası almak isteyen öğrencilerimiz 15 haftalık fotoğrafçılık eğitimini tamamladıklarında ve eğitim sonunda yapılacak sınavda başarılı olmaları durumunda MEB Onaylı sertifika alabilirler.

Şirketlere özel fotoğrafçılık eğitiminin ilk 2 haftasında fotoğraf makinesi almanız şart değildir ancak 3. haftada öğrencilerimizle birlikte uygulamalı fotoğraf gezisi yapacağımız için fotoğraf makinesi edinmeniz gerekmektedir. Fotoğraf makinesi almak istediğinizde hangi makineyi seçeceğiniz ve nereden alacağınız ile ilgili hocalarımız sizlere destek olmaktadır.

7 haftalık Şirketlere özel fotoğrafçılık kursunda 3 teorik, 3 uygulama ve 1 değerlendirme olmak üzere 7 haftalık bir eğitim programına ek olarak 1 ekipman danışmanlığı ve 1 telafi dersi almış olursunuz. Şirketlere özel fotoğrafçılık eğitiminde; fotoğraf kültürü ve fotoğrafçılığın temel kavramları olan ISO, diyafram ve enstantaneyi öğrenir; fotoğraf makinelerinin hangi modda (Manual Diyafram, Enstantane ve Otomatik) çalıştığı ve hangi çekim türlerinin kullanıldığı konusunda bilgi sahibi olursunuz. Fotoğraf makinesi objektiflerini ve yardımcı ekipmanlarını tanıyarak çekimlerde nasıl kullanıldığını öğrenirsiniz. Bunun yanında yapay ve doğal ışık kaynaklarının kullanımını ve ışığın fotoğraftaki etkisini, fotoğrafta altın oran ve kompozisyon kurallarını öğrenerek “Fotoğraf nasıl oluşturulur?” konusunun mantığını ve felsefesini kavramış olursunuz. Şirketlere özel fotoğrafçılık kursu programı; sizi profesyonel bir fotoğrafçı yapmaz ancak doğru fotoğraf çekmenizi sağlar. Eğitimi tamamlayan fotoğraf tutkunu amatör öğrencilerimiz, kendilerini fotoğraf sanatında daha ileri düzeye taşımak isterlerse Pro-Plus Fotoğrafçılık kursumuza devam edebilirler.

Fotoğrafçılık eğitmenlerimiz; başta kurucumuz Orhan Gürbüz olmak üzere üniversitelerin Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Görsel Sanatlar, Video Kurgu ve Montaj, Radyo Sinema TV bölümlerinden mezun, yüksek lisans yapmış, moda, stüdyo, düğün, doğum, ürün ve hava fotoğrafçılığı gibi farklı fotoğrafçılık branşlarında deneyimli, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılarından oluşmaktadır. Kadromuzda; üniversitelerde akademisyen olan, fotoğrafçılıkla ilgili kitapları ve makaleleri bulunan, sergi çalışmaları gerçekleştirmiş, TV kanallarında ve dergilerde haber fotoğrafçılığı, savaş fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, doğa ve seyahat fotoğrafçılığı, belgesel fotoğrafçılığı yapmış profesyonel fotoğrafçılar yer almaktadır.

Firmalara özel hobi fotoğrafçılık kursu dışında UV Işıkta Portre, Retouch, Dans ve Silüet, Instagram Fotoğrafçılığı, Macro Fotoğraf Tekniği, Çiçek ve Kuş Çekim Tekniği, Spor ve Konser Çekimi gibi 50’den fazla Workshop programımız mevcuttur. İsteyen şirketler çalışanları ile bu eğitimlerimize katılabilirler.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

Online Fotografcilik Testi 16
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30