Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Seviyeni Belirle

Online Fotoğrafçılık Testleri

“Fotoğraf çekmek istiyorum ama nereden başlamalıyım? Hangi eğitim bana göre?” diyorsanız doğru yerdesiniz! Fotoğrafçılıkla ilgili bilgilerinizi test edeceğiniz, doğru bildiğiniz yanlışları öğreneceğiniz online fotoğrafçılık testlerimizi çözün; eğitiminize hangi aşamadan başlamanız gerektiğini öğrenin. Size en uygun eğitimin planlanması için seviyenizin belirlenmesi şart!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Online Fotografcilik Testi 15

Kendini Test Et!

Fotoğrafçılığa ne kadar hakimsin? Çekim tekniklerini ve fotoğraf terimlerini biliyor musun? Seviyeni belirle, sana en uygun eğitimi al!

Yıllardır fotoğrafçılık eğitimi almak istiyorum ancak hangi eğitimi alacağımı bilmiyorum ya da ben fotoğrafçılığa A’dan Z’ye hakimim, ne sorarsanız sorun, bilirim diyorsanız online seviye belirleme testlerimizi çözmelisiniz. Sonuçlarınızı eğitmenlerimizle birlikte değerlendirebilir ve eğitim planınızı yapabilirsiniz.

Fotoğrafçılığı benden iyi kimse bilemez demeyin, fotoğraf yaşam boyu süren bir eğitimdir. Daha çok öğrenmeye, daha iyi fotoğraf çekmeye hazır olun!

Seviyeni Öğren

En Doğru Eğitimi Al!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini birlikte belirleyelim, hayatın sıradan akışına kapılmaktan kurtulun!

İster hobi amaçlı fotoğraf çekmek isteyin, isterseniz fotoğrafçılığı meslek edinme amacınız olsun Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı eğitim programlarımız sayesinde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alacaksınız. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz yeni eğitim metodumuzda bireysel farklılıkları esas alarak ihtiyaçlarınıza yönelik eğitimler veriyoruz!

Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun eğitimi belirleyerek hayatınıza yeni bir tat ve heyecan katalım…

Eğitimler
Online Seviye Testi
Seviye Belirleme Testi

Fotoğraf Sanatında Uzmanlaş!

Moda, stüdyo, düğün, doğum, ürün, sokak, manzara, makro hava fotoğrafçılığı başta olmak üzere 30’dan fazla branş eğitimimizle geleceğin fotoğraf sanatçılarını yetiştiriyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız!

Adından söz ettiren bir fotoğrafçı olmanız için geniş imkanlar sağlıyoruz! Fotoğraf sanatının ışığıyla yolunuzu aydınlatıyoruz…

İleri Seviye Eğitimler
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30