Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

İleri Seviye Eğitimler

Usta Bir Fotoğrafçı Olmak İster Misiniz? Sanatınızı, Tekniğinizi, Bakış Açınızı Değiştirmek İçin Pro-Plus Eğitimlerimizi Kaçırmayın!

Fotoğraf tutkunuz hiç sönmesin! İster hobi ister mesleki amaçlı fotoğraf çekin, yeteneğinizi ve tekniğinizi geliştirmek, daha iyi fotoğraf karelerine imza atmak, adından söz ettiren usta bir fotoğrafçı olmak için eğitim almaya devam edin! Sizler için Avrupa standartlarında ders programlarına sahip, Türkiye’nin en iyi ileri seviye fotoğrafçılık eğitimlerini hazırladık!

Sanatıyla Konuşulan Bir Fotoğrafçı Olun!

“Eğer daha iyi bir fotoğrafçı olmak istiyorsan, daha ilgi çekici şeylerin önünde durmalısın.” Fotoğraf sanatının her ayrıntısına hakim olmak için öğrenmeye devam et!

Fotoğraflarıyla konuşulmak, kendine özgü bir fotoğraf dili yaratmak, Türkiye’nin büyük markalarıyla çalışmak ve fotoğraflarına anlam kazandırmak isteyenler için Pro-Plus fotoğrafçılık eğitimleri, photoshop, lightroom ve fotoğraf sanatı kursları ile uluslararası standartlarda eğitimler veriyoruz.

Ayrıca branş eğitimlerine katılan öğrencilerimize özel girişimcilik, dijital pazarlama ve sosyal medya eğitimleriyle profesyonel hayata hazırlanmalarını sağlıyor, stüdyosunu açmak isteyenlere destek oluyoruz.

İleri seviye fotoğrafçılık eğitimlerimize katılan öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitimlerimizi de alarak fotoğrafçılık kariyerlerine başlıyor, işini daha profesyonel ve uzman bir şekilde yapmanın avantajını maddi ve manevi olarak yaşıyor.

Ileri Seviye Fotografcilik Kursu

Eğitimin Pro’sunu Al!

Çektiğin fotoğraflar seni tatmin etmiyorsa, bu sanatı hakkıyla yapmak ve kendini geliştirmek istiyorsan ileri düzey fotoğrafçılık eğitimleriyle bakış açını değiştirmeye başla!

Usta fotoğrafçılar arasına adını yazdırmak isteyen kursiyerlerimiz için ileri fotoğrafçılık tekniklerinin anlatıldığı, uzmanlaşmak istedikleri branşlarda deneyimli hocalardan işin inceliklerini öğrenerek sektörel deneyim kazanacakları ileri teknik eğitimler veriyoruz! Teorikte değil bol bol pratikte kalıyoruz!

Unutmayın, fotoğrafçı olmak kolay değil! Kendinizi geliştirmeli, makinenizi değiştirmeli, hep gelişmeli, hep öğrenmeli, olanı değil olmayanı görmelisiniz…

Pro Fotoğrafçılık Kursu

Ustalardan Öğren!

Amatörler ekipmanı, profesyoneller zamanı, ustalar ışığı düşünür! Fotoğraf sanatının sırlarını ve inceliklerini fotoğrafçılığın duayenlerinden öğrenmek ister misiniz?

Usta fotoğraf sanatçıları ile keyifli workshop etkinlikleri ve eğitimler düzenliyor; haber fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, moda, ürün ve doğum fotoğrafçılığı gibi alanlarda tanınan isimlerden çektiğimiz fotoğraflara yorumlar alıyor, teknik ve uygulama hatalarımızı değerlendiriyor, eksik kalan yanlarımızı geliştiriyoruz.

Fotoğrafın tarihine ışık tutan isimlerle geleceğin fotoğraf sanatçılarını yetiştiriyoruz! Neden siz de onlardan biri olmayasınız?

Eğitmenler
Ileri Fotografcilik Kursu
Fotografcilik Kursu 27

Tekniğini ve Bakış Açını Geliştir!

Hikâyelere hayat veren bir fotoğrafçı olmak ihtiyacınız olan her şeyi, fotoğraf sanatının derinliklerine inmek!

Photoshop, lightroom, insan ve portre, fotoğrafta biçim ve kompozisyon, fotoğrafla anlatmak ve fotoğraf seçme atölyelerimiz ile sizleri daha iyi bir fotoğrafçı haline getirecek tüm teknik ve pratik beceriyi kazandırıyoruz. Diğer fotoğrafçılardan ayırt edilecek tekniğinizi geliştirmenizi sağlıyor, kadrajınızı güçlendiriyor, yeteneğinize yetenek katıyor, müşteri portföyünüzü geliştiriyoruz!

Unutmayın, doğru altyapı, iyi bir fotoğrafçı yetiştirir. Fotoğraf sanatında sağlam adımlarla ilerlemek istiyorsanız işin uzmanından eğitim alın!

Workshoplar
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30