Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Bayilik Başvurusu

Yüksek Sayıda Öğrenci Mezuniyeti
Kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerinize uygun minimum öğrenci garantisi.
Düşük Yatırım Maliyeti
Düşük maliyetle Foto Life Akademi yetkili kurs merkezleri arasına katılabilirsiniz.
Her Semtte 1 Kurs Merkezi
Semtinizin öğrenci potansiyelini başka kurslarla paylaşmayacaksınız.
Çağrı Merkezi Desteği
Güler yüzlü çağrı merkezi personellerimizle öğrenci karşılama desteği.
Reklam ve Tanıtım Desteği
Sektörel web sitelerimizle kurs merkezinizin tanıtımı ve sosyal medya çalışmaları.

Yetkili Eğitim Merkezlerimizden Biri Olmak İster Misiniz?

Ailemize Katılın

Türkiye’nin en büyük fotoğrafçılık kursunun yetkili eğitim merkezleri arasında yer almak istiyorsanız hemen bizi arayın! Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı, 15 yıllık deneyimle fotoğraf tutkusunu gelecek nesillere aşılayan, köklü bir eğitim kurumu olarak fotoğraf sanatına gönül vermiş herkesi ailemizin bir parçası olarak görmekten gurur duyarız!

Başvuru Yap

Sorularınız mı var? Hemen bizi arayın!

Franchise Basvuru

Siz Eğitim Verin, Biz Marka Bilinirliğinizi Yaratalım!

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu olarak sizlere bu büyük eğitim markasının bir ayağı olma fırsatı sunuyoruz!

15 yıllık eğitim sektörü deneyimimiz, gelenekselde bilinirliliğimiz ve dijitalde görünürlüğümüzle edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşıyoruz. Eğitim kurumuysanız ve markanızı büyütmek ya da bir girişime imza atmak istiyorsanız Foto Life Akademi’nin yetkili eğitim merkezleri arasında yer alabilir, daha fazla öğrenciye ulaşarak bilinirliğinizi ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Siz sadece eğitim vermeye odaklanın, marka inşasını bize bırakın! Adınızı Türkiye’nin en çok tercih edilen fotoğrafçılık kursları arasına yazdırıyoruz…

Danışmanlık Yapalım!

Oturmuş eğitim sistemimiz ve programlarımız, profesyonel süreç yönetimimiz ve deneyimimizle eğitim merkezinizi sağlam temeller üzerine kuruyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı köklü bir eğitim kurumu olarak kurs açma süreçlerinden eğitim programlarına, personel oryantasyonundan eğitim materyali teminine, mali süreçlerden sosyal aktivitelere kadar tüm süreçlerde danışmanlık yapıyor, akademinin bir ayağı olmanızı sağlıyoruz.

Foto Life Akademi’yi başarılı kılan şey; fotoğraf sevgisini ve tutkusunu gelecek nesillere aktarmak isteyen başarılı girişimcilerin ailemizin bir parçası olmasıdır. Gelin, siz de bu ayrıcalıktan yararlanın!

Fotografcilik Kursu Franchise
Fotografcilik Kurs Franchise

Birlikte Büyüyelim!

Türkiye genelinde eğitim veren yetkili merkezlerimiz arasında yer alın, daha çok öğrenciye ulaşarak kurumunuzu büyütün ya da yeni girişiminizle adınızdan söz ettirin!

Siz enerjinizi kurumunuza ayırın, biz geleneksel ve dijital platformlarda eksik kaldığınız reklam ve tanıtım çalışmalarını, bina iyileştirme ve MEB süreçlerini, personel oryantasyonunu halledelim! Eğitim sektöründe bilinen bir marka olmanın avantajını kullanarak kazancınızı kat be kat attırıyor, eğitim merkezinizi büyütüyoruz.

Yıllarca gönül verdiğimiz, eğitim alanındaki akademik birikimimiz, öğrencilerimizin her zaman artan güveni ile fotoğraf tutkunlarına hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Siz de bizimle büyümek ister misiniz?

İş Ortağı Yorumları

Aramıza Katıl

Eğitim sektöründe 15 yıllık deneyime sahip Foto Life Akademi ile çalışmanın avantajını yaşayın.

Öğrencilerine Ulaş

Daha fazla öğrenciye doğru zamanda ulaşın, rakiplerinizden farklı olarak gücünüzü arttırın.

Kazancını Arttır

Foto Life Akademi ile birlikte büyüyün, telefonunuz çalsın, öğrencileriniz sizi tercih etsin.

kadın girişimcilere destek

Kadın Girişimcilere Destek

İş dünyasındaki başarılı kadın girişimcilerin sayısını arttırmak için Foto Life Akademi olarak tüm desteğimizle yanınızdayız!

Fotoğraf tutkusunu eğitim sektörüne taşımak isteyen bir iş kadını, kurs merkezini büyütmek isteyen girişimci ruha sahip bir eğitimci veya bugüne kadar onlarca öğrenci yetiştiren ve işine tutkuyla bağlı bir fotoğrafçılık eğitmeniyseniz ve bu başarılarınızı kendi kurs merkezinizin sahibi olarak taçlandırmak ve ileri doğru bir adım daha atmak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Gelin, uzmanlarımızla görüşün, Foto Life Akademi franchise desteği ile yeni işinizi kurma sürecinde hangi avantajları elde edeceğinizi öğrenin, hayallerinizi gerçekleştirmek için daha fazla beklemeyin!

Genç Girişimcilere Destek

Eğitim sektörüne ve iş dünyasına gençlik aşısı yapıyor, ülkemizin yetenekli ve vizyoner gençlerine hedeflerini gerçekleştirme yolunda yardım ediyoruz!

Foto Life Akademi olarak eğitim sektöründeki genç girişimcilerimizin sayısını arttırmak, geleceğin başarılı fotoğrafçılarını ülkemizin her noktasında yetiştirebilmeye devam etmek ve marka değerimizi büyütmek için gençlerle franchise ortaklığı yapıyor, kendi eğitim merkezlerini kurmaları için onlara kapsamlı ve profesyonel bir destek sağlıyoruz.

Artık kurs merkeziniz için Milli Eğitim Bakanlığı standartları ve onay süreci, personel alımları ve diğer kuruluş operasyonları için endişelenmenize gerek yok! Siz sadece öğrencilerinize katacağınız yeni becerilere odaklanın…

genç girişimcilere destek

Sıkça Sorulan Sorular

Fotoğraf tutkusunun peşinden giden yüzlerce öğrenci yetiştirmek istiyor, ancak aklınızdaki soru işaretleri nedeniyle eğitim sektörüne adım atmaktan çekiniyor musunuz? Kurumsal partnerimiz olmak için bizimle iletişime geçen iş insanları ve girişimcilerin Foto Life Akademi’ye en çok yönelttiği sorulara göz atın, fotoğrafçılık kursu açma süreci ve Foto Life Akademi franchise sistemi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Fotoğraf tutkusunu yeni insanlarla paylaşmak, gerek hobi gerekse mesleki fotoğrafçılık eğitimleri ile ülkemizin geleceğine yeni fotoğrafçılar kazandırmak isteyen eğitimciler, farklı sektörlerden eğitim sektörüne geçiş yapmayı düşünen iş insanları, kendi işini kurmak isteyen girişimciler ve hayallerinin peşinden koşan genç fotoğraf tutkunları Foto Life Akademi franchise desteği ile kendi fotoğrafçılık kursu merkezini açabilir veya mevcut kurs merkezinin büyümesini sağlayabilir.

Fotoğrafçılık kursu açabilmek için gereken şartlar Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Standartları Yönergesi ile belirlenmiştir. Yönergede belirtilen hususlara göre fotoğrafçılık kursu açma sürecinde kurum binasının tapu ve kira sözleşmesi bilgileri, deprem ve afet dayanıklılığı, sağlık ve çevre koşulları, derslik, oda ve koridor ölçüleri ve yerleşim planları, tüm odaların kullanım amaçları, sosyal alanlar, havalandırma sistemleri gibi fiziki şartlar yerine getirilerek bununla ilgili gerekli belgeler ilgili mercilerden alınmalı, ayrıca bu belgelere kurum ana sözleşmesi, kurucu ve müdüre ait nüfus bilgileri, yönetim kurulu kararı ile müdür ve yönetim ataması, öğretim programı, ders çizelgesi taslağı gibi belgeler de eklenerek bağlı bulunan il veya ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ve kaymakamlık veya valiliklere teslim edilmelidir.

Fotoğrafçılık kursu açmak için yatırım maliyeti; kurs binasının ne kadar büyük olacağına, dersliklerin ve diğer oda ve koridor ölçülerinin, araç gereçlerin ve teknolojik ekipmanların, bina deprem ve yangın güvenliğinin, çevre sağlık koşullarının MEB standartlarına ne kadar uygun olduğuna ve gerekli tadilatlara, hedef öğrenci sayısına ulaşmak için gerçekleştirilmesi gereken reklam ve tanıtım süreçlerine, kurumun insan kaynakları hacmine göre değişkenlik gösterir. Eğer fotoğrafçılık kursu projeniz hakkında daha net bir yatırım maliyeti görüşü almak istiyorsanız uzmanlarımızın projenizi incelemesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fotoğrafçılık kursu açmak için gereken dekorasyon masrafları; kurs binasının, dersliklerin, diğer oda ve koridorların ölçülerine ve bu bölümlerde kullanılacak mobilya, ders araç gereçleri, fotoğrafçılık ekipmanları, ışıklandırma sistemleri, teknolojik ekipmanlar ve kurumsal kimlik açısından önem arz eden renklendirme, tabela ve logo gibi tasarımların fiziksel olarak uygulanması gibi hususlara göre değişmektedir. Kurumumuzu ziyaret ederek uzmanlarımızla görüştüğünüz takdirde fotoğrafçılık kursu dekorasyon masrafları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Foto Life Akademi franchise ücreti kapsamında kurs merkeziniz için şu hususlardan destek sağlamaktayız:
 • Süreç ve organizasyon planlaması,
 • Milli Eğitim Bakanlığı’nın talepleri doğrultusunda başvuru dosyalarının hazırlanması,
 • İnsan kaynakları danışmanlığı,
  • Personel alımı,
  • Personel yetiştirme desteği,
  • Eğitmen alımı,
  • Kurum içi eğitimler,
 • Reklam ve kampanya yönetimi,
  • Dijital reklam ve PR süreçleri,
  • Web sitesinin oluşturulması ve aktif kullanımı,
  • Sosyal medya desteği,
  • Şube tanıtımı,
  • Açılış reklamları ve kampanyaları,
  • Basılı ilan ve afiş tasarımları,
 • Fizibilite çalışmaları,
  • Gelir-gider dengesi,
  • Hizmet içi denetim,
  • Personel verimliliği,
  • Hedef analizi,
  • Mali danışmanlık,
 • Yıllık takvim,
  • Kurs yönetim programı,
  • Ders müfredatları,
  • Mali takvim,
 • Uzaktan merkezi destek,
 • MEB denetim desteği.
Fotolife Iletisime Gec

Bizimle İletişime Geçin!

Foto Life Akademi franchise sistemi hakkında bilgi almak, aramıza katılmak için formumuzu doldurun, danışmanlarımız sizi en kısa sürede arasın.

Siz de Foto Life Akademi ailesiyle çalışmanın avantajlarını hemen yaşamaya başlayın!

Formu Doldur
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30