Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Güncel Fotoğraf Yarışmaları 2022

Yeteneklerinizi Sınamaya Hazır Mısınız? – 2022 Fotoğraf Yarışmaları

Fotoğrafçılıkla uzun yıllardır ilgileniyor, ciddi ölçüde birikim yaptığınıza mı inanıyorsunuz? Yeteneklerinizi sizin gibi fotoğraf tutkunlarıyla kıyaslamaya ne dersiniz? Günümüzde başta İstanbul fotoğraf yarışması etkinlikleri olmak üzere ülkemizin farklı noktalarında ödüllü fotoğraf yarışmaları düzenleniyor. Siz de bu fotoğraf yarışması etkinliklerine katılarak şansınızı denemek istemez misiniz?

Aşağıda sizler için güncel fotoğraf yarışmaları hakkında bilgi verdik. Sık sık sayfamızı kontrol etmeyi unutmayın! Yeni fotoğraf yarışması duyurularını siz okuyucularımızla buluşturmak üzere farklı kurumları sürekli takip edecek, 2022 fotoğraf yarışmaları hakkında sizi buradan bilgilendirmek üzere listemizi güncelleyeceğiz...

İstanbul’un En Popüler Fotoğraf Yarışmaları 2022 – İstanbul Fotoğraf Yarışması Etkinlikleri

İstanbul fotoğraf yarışması etkinlikleri hakkında bilgi almak için doğru adrestesiniz! Aşağıda sizler için İstanbul’un en popüler fotoğraf yarışmalarını sıraladık. İşte İstanbul’da gerçekleşecek güncel fotoğraf yarışmaları:

  • TMMOB İstanbul Büyükkent Şubesi Fotoğraf Yarışması: 24 Eylül 2021
  • İstanbul Photo Awards Ödüllü Fotoğraf Yarışması: Ocak 2022
  • KLİMİK 2022 Fotoğraf Yarışması – Son Başvuru Tarihi: 20 Şubat 2022
  • Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Ulusal Fotoğraf Yarışması 2022 – Son Başvuru Tarihi: 11 Mart 2022
  • Benim İstanbul’um İBB Fotoğraf Yarışması – Ocak 2022

Şansınızı Deneyebileceğiniz Uluslararası Fotoğraf Yarışmaları 2022

Ülkemiz yalnızca ulusal veya bölgesel fotoğraf yarışması etkinliklerine ev sahipliği yapmıyor. Bunun dışında ülkemizde uluslararası fotoğraf yarışmaları da fotoğraf tutkunlarına yeteneklerini sergileme imkanı veriyor. Siz de bunlardan birine katılmaya ne dersiniz? İşte ülkemizde gerçekleşecek 2022 fotoğrafçılık yarışmaları:

Güncellenmektedir...

Foto Life Fotoğraf Yarışması İçin Etkinlik Duyurularımızı Takip Edin!

Buraya kadar farklı kurumların fotoğraf tutkunları için düzenlediği fotoğraf yarışması etkinliklerine değindik. Ancak fotoğraf eğitiminin vazgeçilmez adresi Foto Life Akademi olarak bizler de fotoğraf severlere yeteneklerini sergileme fırsatı sunuyoruz. Geçmişte düzenlediğimiz fotoğraf yarışması etkinliklerimizi sitemizden inceleyebilir, yeni fotoğraf yarışması duyurularımızdan haberdar olmak için sayfamızı takip edebilirsiniz. İşte Foto Life Akademi 2022 güncel fotoğraf yarışmaları:

Güncellenmektedir...

[widget-7]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30