Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Anneler Gününde En Değerli Hediye…

Beraber Geçirdiğiniz Anları Bırakın O Karelesin…

Anneler Günü, hayatımızdaki en önemli varlık olan anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla tüm dünyada farklı zamanlarda kutlanan özel bir gün. Anneler günü hediyesi de değeri ölçülmeyecek annelerimiz için gönlümüzden kopan maddi ve manevi emek verdiğimiz bugünün olmazsa olmazları.

Anneler Günü için güzel bir hediye hazırlamak ve sunmak isteyenlere Foto Life Akademi klasik anneler günü hediyeleri dışında bir hediye hazırladı. Annenizin ilgi alanına özel fotoğrafçılık kursu hediyesi ile farkınızı gösterebilir, annenizi şaşırtabilirsiniz…

Unutmayın, eşiniz de bir anne! Ona özel anneler günü hediyesi için yapmanız gereken Foto Life Akademi’den en yakın fotoğrafçılık kursu tarihini öğrenmek!

 

Anneler Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli?

Annenize en özel hediyelerden birini vermek isterseniz sizler için hazırladığımız fotoğrafçılık kursu programlarımıza bir göz atın. Ona ayrıcalıklı bir hobi kazandırın, bu özel günü güzelleştirin. Anneler günü fırsatı için geçerli olan eğitimlerimiz:

[widget-13]

Değer Verin, Değerli Hissettirin…

Her sene Anneler Günü hediyesi almak için mağazalarda vakit öldürüyorsunuz. Bu sene böyle bir derdiniz olmayacak! Foto Life Akademi Anneler Günü Kampanyası ile Hobi ile Mesleki Atölyelerde dilediğiniz kursu %60 indirimle alacak, annenize sürpriz yapacaksınız.

Foto Life Akademi ekibi sizlere bir de çok şık bir tebrik kartı hazırlayacak. İsme özel kuponlarınızı Anneler Günü’nde hediye olarak annenize ve eşinize sunabileceksiniz.

Anneler Günü kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz fotoğrafçılık kursu danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz…

Hobi fotoğrafçılık eğitimleri ile fotoğraf atölyelerimizin ücretlerini öğrenmek için fotoğrafçılık kursu fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…

[widget-14]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30